- Pentru vizualizarea tarifelor va rugam introduceti perioada sejurului!
- Fara masa
Cea mai convenabila oferta
159.06 ron / persoana / noapte, fara masa, 2. - 3. apr.
Prezentare unitate de cazare
Camere, servicii Szilvásváradi Kemencés Apartmanok Szilvásvárad Szilvásvárad va asteapta cu doua camere amenajate cu bun gust si confortabile. Este permis accesul cu animale de companie (contra cost). Proprietatea ofera parcare gratuita. Toate camerele sunt dotate cu aer conditionat pentru a va oferi o sedere placuta. Va puteti aduce laptopul deoarece toate camerele dispun de internet. Camerele sunt echipate cu bai proprii. O lista detaliata despre facilitatile unitatii de cazare (inclusiv cele contra cost), cat si despre amenajarea camerelor gasiti in fisa de mai jos.
Locatia Valea Szalajka se afla la o distanta de 800 m , .
Masa Preturile camerelor nu contin masa.
Plata Plata serviciilor se poate efectua prin urmatoarele modalitati: numerar, transfer bancar, . Pentru garantarea ferma a rezervarii se solicita un avans de 50%.
Sosire, program Check-in se face incepand cu ora 14:00 si check-out pana la ora 10:00. Limbile vorbite la receptie: maghiara, engleza.
Szilvásváradi Kemencés Apartmanok Szilvásvárad rezervare, preturi camere Rezervare, preturi camere
- Pentru vizualizarea tarifelor va rugam introduceti perioada sejurului!
- Fara masa
Servicii la unitatea de cazare
-
Parcare privata gratuita (2 buc., inchisa)
-
Acces gratuit la internet Wi-Fi in spatiile comune
-
Drumetii (Distanta 500 m ), Tenis de camp (Distanta 200 m ), Echitatie (Distanta 200 m ), Inchirieri biciclete (Distanta 500 m ), Pescuit (Distanta 6 km ), Sala fitness (Distanta 200 m )
- Terasa pentru plaja
-
Gradina
-
Ceaun (lemne de foc gratuit), Posibilitate de a frige slanina (lemne de foc gratuit)
-
Patut, Posibilitate de incalzire alimente pentru bebelusi, Camera de joaca
Informatii utile
- 500 m Cel mai apropiat restaurant
Politica unitatii de cazare
In cazul in care sositi mai tarziu decat este precizat in politica unitatii de cazare, va rugam sa anuntati proprietarul!