• Pentru vizualizarea tarifelor te rugăm introdu perioada sejurului!
  • Fără masă
Prețul a fost calculat pe baza celor mai bune tarife a următoarelor 90 de zile.

Cea mai convenabilă ofertă

Cel mai mic preț indicativ în următoarele 90 de zile: 107.65 ron / persoană / noapte, fără masă, 28 - 30 apr. (în caz de ședere pentru min. 2 nopti)
Cel mai bun preț garantat

Prezentare unitate de cazare

Ideal pentru familii

Casa de oaspeti Burg este situata intr-o placuta si linistita suburbie, centrul istoric al orasului Eger putand fi accesibil printr-o plimbare de 15 minute. Parcarea se face intr-un spatiu inchis iar camerele sunt echipate cu baie separata, televizor.
La parterul cladirii este amenajata o imensa bucatarie cu sufragerie in stil american ce sta la dispozitia oaspetilor si ofera posibilitati excelente pentru familii, grupuri mari sau mici.
Accesul la internet este posibil prin conexiune wireless. La cerere va putem asigura micul dejun.
Casa este inconjurata de o frumoasa gradina ce este perfecta pentru activitati in aer liber si relaxare. Terasele separate ofera oaspetilor posibilitatea de a se bucura de liniste fara a fi deranjati.
Masinile clientilor pot fi parcate in siguranta intr-un spatiu inchis.
Casa de apartamente Burg se situeaza la 7 minute de mers pe jos de centrul orasului Eger, piata Dobo. Dupa cum puteti vedea si in poze, peisajul este minunat si ofera o vedere ampla a orasului. Apartamentele sunt echipate cu baie, televizor, bucatarie bine echipata si isi asteapta oaspetii. Bineinteles si aici, clientii nostri isi pot parca masinile in siguranta.
Casa de oaspeti si casa de apartamente sunt situate la 5 minute de mers pe jos de gara Egervar si de un restaurant. Castelul Eger se poate accesa printr-o plimbare de 8 minute, iar strandul in 20 de minute.

3300 Eger, strada Nagy-Eged 11 (Ungaria)

Numele meu este Rudolf, îți mulțumim că ai ales site-ul Travelminit.ro! Alege Perioada sejurului, după care apasă click pe butonul "Rezervare", durează doar 2 minute.